Thumbnail image
Orë Hugo Boss Black Jackson 1513370
162.01 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ora Hugo BossBlack Jackson është sinonimi i elegancës dhe aksesorit të sofistikuar që do të shndërroj çdo mashkull në xhentelmen. Ora është e çeliktë, mban rripin e lëkurës me ngjyrë të zezë, ka rezistencë ndaj ujit deri në 3 BAR dhe vjen me madhësi Large ( 4 - 5.49 cm).

Cilësitë

Prodhuesi HUGO BOSS
Origjina Zvicër
Gjinia Meshkuj
Kronograf Pa kronometër
Madhësia
  • Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
  • 6
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Forma Rreth
Ngjyra
  • Bardhë
  • Zezë
Materiali Lëkurë
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Numri
  • 40
  • 45
Pesha 37 g
GTIN 7613272211826
Kodi i produktit hHB643

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen