Thumbnail image
Orë Invicta Lady Wildflower 21731
216.28 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ora e bukur Invicta Lady Wildflower do iu nxjerr në pah hijeshinë natyrale tuaj duke u kombinuar me veshjet tuaja me plot stil. Ora është e çeliktë, ka ngjyrë të artë, mban xhamin e kristaltë me rezistencë ndaj ujit deri në 10 BAR dhe ka madhësi Medium ( 2.5 - 3.99 cm).

Cilësitë

Prodhuesi Invicta
Origjina Holandë
Gjinia Femra
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Lloji i sipërfaqes Ari i praruar
Forma Rreth
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 10 ATM/10 BAR
Datë Ditët e javës
Nr. 38
Numri 42
Madhësia Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
Kronograf 3 kronometër
Fosforoshent Akrepa
Ngjyra Artë
Tjera 24 orë
GTIN 8713208198296
Kodi i produktit hIN240

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen