Thumbnail image
Orë Lego Star Wars Darth Vader 8020417
36.11 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Star Wars sjell orën e krijuar prej karakterit Darth Vader e cila është dhurata e përsosur për çdo fëmijë që adhuron serinë e filmave. Aksesori ka ngjyrë të zezë, kuqe dhe të hirtë, ka rezistencë ndaj ujit deri në 5 BAR dhe vjen në madhësi Medium ( 2.5 - 3.99 cm).

Cilësitë

Prodhuesi Lego
Origjina Angli
Grupmosha Fëmijë
Kronograf Pa kronometër
Madhësia
  • Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
  • 10
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Lloji i produktit
  • Set dhuratë
  • Me ngjyra
Forma Rreth
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 5 ATM/5 BAR
Fuqia [W] 25
Numri 30
Ngjyra Hirtë
GTIN 5060286804551
Kodi i produktit hLG064

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen