Thumbnail image
Orë Lorus Novak Djokovic Foundation R2369LX9
34.43 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ora Lorus Novak Djokoviç është aksesori i duhur për çdo fëmijë që ndjek dhe luan sportet me pasion. Ora është e krijuar prej silikonit me ngjyrë vjollcë, ka rezistencë ndaj ujit deri në 10 BAR dhe vjen me madhësi Medium ( 2.5 - 3.99 cm).

Cilësitë

Prodhuesi Lorus
Origjina Hong Kongu
Grupmosha Fëmijë
Kronograf Pa kronometër
Madhësia
  • Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
  • 10
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Forma Rreth
Ngjyra
  • Bardhë
  • Vjollcë
Materiali Silikon
Rezistente ndaj ujit 10 ATM/10 BAR
Fosforoshent Akrepa
Numri
  • 36
  • 40
GTIN 4894138335891
Kodi i produktit hLO1901

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen