Thumbnail image
Orë Lotus Transparent L18307 / 1
158.43 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ora Lotus Transparent është elegante, e bukur dhe aksesori që do të komplementoj çdo veshje tuajen. Ora është e çeliktë, ka rripin me ngjyrë të kaltër dhe ka rezistencë ndaj ujit deri në 5 BAR.

Cilësitë

Prodhuesi Lotus
Origjina Spanjë
Gjinia Femra
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Numri
  • 36
  • 40
Rezistente ndaj ujit 5 ATM/5 BAR
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Përmbajtja Mineral
Forma Rreth
Stili Elegant
Ngjyra
  • Kaltër
  • Kaltër
Pjesët përbërëse Gur qelqi
Lloji i sipërfaqes Me shtresë të pjesërishme PDV
Materiali Lëkurë
Fosforoshent Akrepa
Nr. i pjesëve 9
Pesha 40 g
Madhësia Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
GTIN 8430622642227
Kodi i produktit hLT790

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen