Thumbnail image
Orë Seiko Quartz SKS591P1
195.84 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ora Seiko Quartz kombinon stilin klasik me teknologjinë më të fundit për t'ju sjellur një aksesor preciz dhe komplementar me çdo veshje tuajen. Ora është e krijuar nga çeliku i argjendë i mbuluar me vija të arta, ka rezistencë ndaj ujit deri në 10 BAR në saje të xhamit Hardlex si dhe vjen me madhësi Large ( 4 - 5.49 cm).

Cilësitë

Prodhuesi Seiko
Origjina Japoni
Gjinia Meshkuj
Kronograf 3 kronometër
Madhësia
  • Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
  • 12
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Forma Rreth
Xhami Hardlex - mineral
Rezistente ndaj ujit 10 ATM/10 BAR
Datë Datë
Kronometër me saktësi 1/10 sekond
Koha maksimale e operimit max. 60 minuta
Numri 43
Tjera 24 orë
Nr. 49
Ngjyra
  • Zezë
  • Shumëngjyrëshe
Sipërfaqja e rripit Pjesërisht e veshur me ar
GTIN 4954628217707
Kodi i produktit hSI1286

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen