Thumbnail image
Orë Timex Original TW2P66900
130.47 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ora Timex Original vjen me dizajn klasik të përzier me teknologjinë më të fundit të matjes së kohës për t'ju japur elegancë të veçantë me cilëndo veshjen tuajen. Ora është e çeliktë me ngjyrë të artë, ka rezistencë ndaj ujit deri në 3 BAR dhe ka madhësi Medium ( 2.5 - 3.99 cm).

Cilësitë

Prodhuesi Timex
Gjinia Femra
Përmbajtja Mineral
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Forma Rreth
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Stili Sportiv
Nr. 38
Numri 44
Madhësia e unazave 13
Kronometër me saktësi 1/1 sekond
Koha maksimale e operimit max. 30 minuta
Lloji i sipërfaqes
  • Ari i praruar
  • Ari i praruar
Datë Datë
Pjesët përbërëse Gur qelqi
Ngjyra
  • Artë
  • Artë
Madhësia Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
Kronograf 3 kronometër
GTIN 753048576784
Kodi i produktit hTM1773

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen