Thumbnail image
Rrjetë për grill
5.71 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kjo paisje ju mundëson që të pjekni ushqimin shumë më lehtë në grill. Paisja peshon 0.583 kg dhe ka madhësi 45x25 cm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Bbq Collection
Madhësia 540 x 20 x 450 mm
Pesha [g] 583
GTIN 8711252951904
Kodi i produktit 8711252951904

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen