Thumbnail image
Paletë ndriçuese Dermacol 6 g
14.35 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Paletë e ndritshme që ndryshon sipas thyerjes së dritës, e cila menjëherë ndriçon lëkurën dhe shton freski, nënvizon pamjen rinore dhe magjepsjen e fytyrës. Në mënyrë efektive, përputhja e hijeve mund të përdoret ndaras ose e kombinuar. Të përshtatshme për fytyrë dhe trup, për të gjitha llojet e lëkurës, testuar dermatologjikisht dhe nuk përmban parabene.

Cilësitë

Prodhuesi Dermacol
Origjina Republika Çeke
Gjinia Femra
Lloji i produktit Ndriçues
GTIN 8595003108720
Kodi i produktit kDM2338

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen