Thumbnail image
Pastrues për lëkurë BC100 BE-17
16.69 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Pastroni lëkurën tuaj me një metodë konvencionale. Pastron lëkurën tuaj të përkryer nga mbetjet e make-up, djersës, losioni i lëkurës,papastërtive të tjera dhe kontribuon në mënyrë aktive në luftën kundër akneve.

Cilësitë

Prodhuesi BE-17
Origjina Taivan
Gjinia Unisex
Lloji i produktit Makinë
GTIN 4713106090061
Kodi i produktit kOS339

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen