Thumbnail image
Pelena Molfix jumbo, 4 maxi /7-18kg 60*3
12.68 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Pelena shumë të rehatshme për fëmijën tuaj. E holle dhe e lehtë, ajo e lejon femijën të levizë lirshëm dhe të luajë pa problem. Të përbëra nga shtresa të cilat lejojnë thithje maksimale të lagështisë. Shtresa e jashtme është me vetë-ajrosje.

Cilësitë

Prodhuesi Molfix
Grupmosha Fëmijë
Temperatura e ruajtjes 5°C - 15°C
Jetëgjatësia 1460 ditë
Pesha 7-18kg
GTIN GIDN-04218962
Kodi i produktit SKU-004297774

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen