Thumbnail image
Matës aktiviteti Cardio Touch TomTom BLK (L)
157.07 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

A jetoni një jetë aktive? Apo keni vendosur të beni një mënyrë jetese më të shëndetshme? Falë TomTom Touch byzylyku Cardio, ju do të keni një pasqyrë të vazhdueshme të aktivitet tuaj fizik. Ekrani me prekje të qartë, i cili është një tërësi e këndshme e unifikuar me një rrip, ju informon për numrin e hapave të marra, kalorive të djegura dhe cilësinë e gjumit tuaj.Të gjitha të dhënat regjistrohen në një grafik të qartë të TomTom Sports. Ju gjithashtu do të merrni njoftimet nga telefoni cellular. Përveç kësaj, ky model përmban të ashtuquajturën "Përbërja e trupit" që menjëherë ju informon për përbërjen e trupit tuaj.

Cilësitë

Prodhuesi TomTom
Gjinia Unisex
Kronograf Pa kronometër
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Tipi i orës Digjital
Materiali Poliuretan
Forma Oval
Ngjyra Zezë
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Tjera Funksione për trajnim
Apertura minimale e lentes 5,6
Frekuenca e memories [GB/s] 22,4
GTIN 636926080163
Kodi i produktit hTO026

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen