Thumbnail image
Peshore digjitale Eta Breeze, e kaltër
23.42 € 23.60 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Peshore digjitale me ngjyrë të kaltërt të hapur nga Eta, shumë e saktë në punën e saj. Ky preparat ka kapacitet deri më 180 kg, posedon ekran LCD, si dhe fiket dhe riaktivizohet automatikisht. Shumë praktike, e nevojshme për çdo njeri.

Cilësitë

Prodhuesi ETA
Origjina Republika Çeke
Gjinia Unisex
Lloji i produktit Makinë
GTIN 8590393257263
Kodi i produktit kETA019

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen