Thumbnail image
Pinca Kinzo
7.54 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Pincat Kinzo janë shumë kualitative dhe të përshtatshme për t'u përdorur. Madhësia e kokës së këtyre pincave është 200 mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 200 x 15 x 55 mm
Pesha [g] 313
GTIN 8711252795300
Kodi i produktit 8711252795300

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen