Thumbnail image
Vatër zjarri nga BBQ Collection
60.16 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kjo vatër zjarri është shumë atraktive në dukje, ndihmon në ngrohjen e ambientit tuaj, si dhe ju mundëson që të përgatisni ushqimet tuaja të preferuara. Pesha e saj është 7.8 kg dhe ka përmasa 760 x 170 x 770mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Bbq Collection
Madhësia 760 x 170 x 770 mm
Pesha Rreth 7.800 KG
GTIN 8711252866383
Kodi i produktit 8711252866383

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen