Thumbnail image
Printer Brother HL-L9310CDW
652.50 € 789.50 € (-17%)
Përshkrimi

Printer lazer Brother HL-L9310CDW me procesor prej 800 MHz, memorie 1GB dhe ekran 6.8cm LCD me prekje me ngjyra. Mundëson lidhje me kompjuterin tuaj përmes USB 2.0 Hi-Speed, Host USB, LAN 10BASE-T / 100BASE-TX / 1000Base-T dhe WiFi. Mbështet NFC dhe lidhjet mobile duke përdorur AirPrint, Plugin për shërbimin Android Print, Google Cloud Print 2.0, iPrint dhe Scan, Mopria, NFC Wi-Fi Direct.

Dimensionet e printerit janë 441 x 486 x 313 mm kurse pesha 22.2 kg.

Cilësitë

Prodhuesi Brother
Origjina Japoni
Shpejtësia e printimit me ngjyra - normale [faqe / min] 31
Teknologjia e printimit Laser
Ngjyra Bardhë
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min] 31
GTIN 4977766774246
Kodi i produktit 215847

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen