Thumbnail image
Qumësht mbrojtës SPF 30 Anthelios La Roche Posay 250 ml
29.82 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Krem me mbrojtje efektive kundër rrezatimit UVA dhe UVB. Ka cilësi prej kadifeje, e mban lëkurën të hidratuar dhe të butë,absorbohet shpejtë,i papërshkueshëm nga uji, i përshtatshëm për lëkurën intolerante,nuk lë gjurmë të bardha,është i testuar dermatologjikisht dhe nuk përmban parfume dhe parabene.Aplikojeni në mënyrë të barabartë në lëkurë. Për mbrojtje të rregullt, përsëritni rregullisht.

Cilësitë

Prodhuesi La Roche Posay
Origjina Francë
Gjinia Unisex
Lloji i lëkurës Normal
Lloji i produktit Qumësht
GTIN 3337875550604
Kodi i produktit kLR322

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen