Thumbnail image
Losion mbrojtës SPF 50+Anthelios La Roche Posay 250 ml
37.75 € 37.76 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Losion mbrojtës kundër rrezatimit UVA dhe UVB. Mbrojtja e Lartë 50. Hidraton dhe absorbon shpejt, i papërshkueshëm nga uji, nuk lë gjurmë të bardha, parandalon formimin e pikave të pigmentit si dhe i përshtatshëm për lëkurë me një tendencë për djegien nga dielli. Ky produkt është i testuar dermatologjikisht dhe nuk përmban parfume dhe parabene. Aplikojeni në mënyrë të barabartë në lëkurë. Për mbrojtje të rregullt, aplikojeni rregullisht.

Cilësitë

Prodhuesi La Roche Posay
Origjina Francë
Gjinia Unisex
Lloji i lëkurës Normal
Lloji i produktit Qumësht
GTIN 3337875550611
Kodi i produktit kLR321

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen