Thumbnail image
Reflektor Kinzo, LED, 20W
36.99 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky reflektor i kualitetit të lartë i sjell nga kompania Kinzo, ndriçon shumë dhe konsumon pak energji. Ky projektor ka teknologjinë LED dhe është dizajnuar për ambiente të jashtme.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 140 x 95 x 185 mm
Pesha Rreth 1.410 KG
GTIN 8711252221410
Kodi i produktit 8711252221410

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen