Thumbnail image
Letër zmerile Kinzo
3.04 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky rrip lëmon sipërfaqet e drurit, vjen me peshë 0.184kg dhe përmasa 260x40x80mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 260 x 40 x 80 mm
Pesha Rreth 0.184 KG
GTIN 8711252717500
Kodi i produktit 8711252717500

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen