Thumbnail image
Rryp për qen
2.67 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky rryp është i përbërë prej materialit shumë të qëndrueshëm nga najloni, me ngjyrë të zezë dhe dimensione prej 135 x 21 x 93 mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Pet Comfort
Madhësia 135 x 21 x 93 mm
Pesha [g] 129
GTIN 8711252036762
Kodi i produktit 8711252036762

Vlerësimet1
1.00 (1 vlerësime)

Vlerësim i produktit

Patrik e diel, 29 nëntor 2020

Produkti nuk është i njëjti me specifikat siç janë të shënuara.

A ju ndihmoj ky vlerësim?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen