Thumbnail image
SAPUN PËR DUAR ORS, LAVANDA 2500ml*6
2.26 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Bën që duart tuaja të kenë aromë të këndshme dhe qëndrojnë të buta. Ka përmbajtje të lavandës. Me formulë të veçantë bën që duart të pastrohen lehtë dhe mbron lëkurën. Me përmbajtje natyrale është i përshtatshëm për çdo lloj lëkure.

Cilësitë

Origjina Kosovë
GTIN 3900109940337
Kodi i produktit 940337

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen