Thumbnail image
Serum flokësh Loreal 30 ml
17.81 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Serum 2 fazorë për femra nga Loreal që jep shtresë mbrojtëse flokëve deri në 4 ditë. Ky produkt përmban pro-keratinë dhe vaj ushqyes që zbusin flokët dhe lehtësojnë krehjen. Serum efektiv, I nevojshëm për të gjitha femrat.

Cilësitë

Prodhuesi Loreal Professionnel
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i flokëve Të fortë
GTIN 3474630536081
Kodi i produktit kLOP284

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen