Thumbnail image
Serum hidratues për fytyrë me acid hialuronik Pure Actives Collistar 30 ml
32.51 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Për shkak të aftësisë së jashtëzakonshme të integrimit dhe ruajtjes së sasive të mëdha të ujit, acidi hialuronik luan një rol jetësor në sigurimin e niveleve optimale të lagështisë në indet e lëkurës.Vepron në të gjithë strukturën e lëkurës duke kryer një efekt hidratues.

Cilësitë

Prodhuesi Collistar
Origjina Itali
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Moshuar
GTIN 8015150218009
Kodi i produktit kCS124

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen