Thumbnail image
Serum i lëkurës Avon Anew Clinical, 30 ml
16.91 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Përfitoni një lëkurë të bukur, të shëndetshme dhe të balancuar nëpërmjet serumit Avon Anew Clinical. Aplikojeni mbi lëkurë të barazoni ngjyrën e lëkurës, të luftoni aknet dhe pigmentet e parregullta si dhe të fitoni një pamje rinore dhe të freskët për një kohë të gjatë.

Cilësitë

Prodhuesi Avon
Origjina Spanjë
Gjinia Unisex
Lloji i lëkurës Përzier
GTIN 8482357126
Kodi i produktit kAV64584

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen