Thumbnail image
Serum i thonjëve Avon Nail Experts Miracle, 6 ml
7.01 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Forcojeni thonjët tuaj dhe jepini një pamje të shëndetshme nëpërmjet serumit Avon Nail Miracle. Aplikojeni mbi thonjë për t'i ushqyer me vitamin B5 dhe vitamina tjera nga ekstraktet e baobabës dhe acacias që hidratojnë, forcojnë dhe ndihmojnë rritjen e thonjëve. Do të filloni të ndjeni dallimin pas 5 ditëve.

Cilësitë

Prodhuesi Avon
Origjina Spanjë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 8482027068
Kodi i produktit kAV002

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen