Thumbnail image
Serum kundër njollave Estee Lauder Intensive Cleanser, 4 ml
45.87 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Sulmojeni specifikisht çdo njollë në lëkurën tuaj nëpërmjet serumit të lëkurës Estee Lauder. Aplikojeni në çdo mëngjes dhe mbrëmje për të fituar një lëkurë pa irritime, skuqje dhe me shkëlqim dhe lëmim si mëndafshi.

Cilësitë

Prodhuesi Estée Lauder
Gjinia Femra
GTIN 27131474609
Kodi i produktit kEL322

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen