Thumbnail image
Serum kundër rrudhave Nivea 40 ml
16.94 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Serum për femra nga Nivea me koenzimë Q10 që lufton kundër rrudhave. Ky produkt përmban perla dhe acid hialuronik që veprojnë në zbutjen e lëkurës. Veçori e këtij produkti është fakti që ngadalëson mplakjen, duke e bërë lëkurën më të re. Serumi preferohet për moshat mbi 30 vjeç

Cilësitë

Prodhuesi Nivea
Origjina Austria
Gjinia Femra
GTIN 9005800238098
Kodi i produktit kNI86490

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen