Thumbnail image
Serum për flokë Brazil Keratin Regulate Anti Hair Loss Lotion, 100 ml
7.99 € 10.58 € (-24%)
Përshkrimi

Serum sprej që inkurajon rritjen e flokut të shëndetshëm, zvogëlon humbjen e flokëve, dhe parandalon zbokthin e inflamimin e kokës. Ndë substancat aktive është pentanoli, i cili ka efekt të dobishëm në cilësinë dhe rritjen e flokëve, përmirëson shkëlqimin dhe fleksibilitetin, mbron flokët nga dëmtimet mekanike dhe në përgjithësi rrit rezistencën ndaj ndikimeve të dëmshme mjedisore dhe stresit. Hithëri, forcon flokët tuaj dhe ndihmon në luftën kundër zbokthit, dhe vitamina E, një antioksidant me efekte të dobishme në rigjenerimin dhe stimulimin e kokës, mbron qelizat kundër plakjes, dhe nxit qarkullimin e gjakut në lëkurën e kokës, e cila çon në promovimin e rritjes së flokëve dhe eliminimin e humbjes së flokëve. Aplikoni sasi të mjaftueshme në flokë dhe bëni masazhë.

Cilësitë

Prodhuesi Brazil Keratin
Origjina Republika Çeke
Gjinia Unisex
Lloji i flokëve Të dobësuar
GTIN 8595615720938
Kodi i produktit kBK2093

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen