Thumbnail image
Serum për sy Fytofontana Stem Cells EyeBag 15 ml
26.49 € 30.90 € (-14%)
Përshkrimi

Serum për kujdesin ndaj syve nga Fytofontana që ka për funksion aktivizimin e qelizave dhe largimin e ënjtjes në sy. Ky produkt përmban tripetide, acide hialuronike dhe peptide që janë shumë të pasura në përmbajtjen e tyre dhe kontribojnë në largimin e rrudhave. Serumi, përve tjerash rigjeneron lëkurën dhe I jep jetë asaj.

Cilësitë

Prodhuesi Fytofontana Stem Cells
Origjina Zvicër
Gjinia Unisex
Lloji i lëkurës Moshuar
Lloji i produktit Serum për sy
GTIN 7640119232911
Kodi i produktit kFY006

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen