Thumbnail image
Set dhuratë Loreal Paris Krem ditor anti-rrudhë 50 ml & Ujë micelar 200 ml
21.31 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Krem i përditshëm anti-rrudhë, mbush rrudhat dhe rikthen lëkurën e plotë. Ditë pas dite, lëkura është më e mbushur, e rimodeluar dhe me pamje më rinore. Përmban qëndrueshmëri të lartë të acidit hialuronik i cili rikthen kompleksitetin e rrudhave, ekstratin bimor Fibroxyl i cili gradualisht rinon lëkurën. Ky krem është i përshtatshëm për moshën 50-60 vjeçare. Ndërsa, uji madhështor micelar nga Loreal Paris heq grimin, pastron lëkurën dhe e freskon atë në një hap të vetëm. Ideale për lëkurë të thatë dhe të ndjeshme.

Cilësitë

Prodhuesi Loreal Paris
Origjina Republika Çeke
Gjinia Femra
Lloji i produktit Ujë
GTIN 8592807115275
Kodi i produktit kLO662

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen