Thumbnail image
Set dhuratë Yves Saint Laurent
39.70 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky set dhuratë për femra nga Yves Saint Laurent përfshinë një maskarë dhe një solucion për largim të grimit. Maskara vjen me një përbërje afatgjatë me ngjyrë intenzive. Falë furçës e cila lehtëson aplikimin, qërpikët tuaj do të jenë me vëllim dhe copëza ngjyre. Solucioni për largim të grimit vjen në një përbërje prej 8 ml. Ai largon papastërtitë dhe mbetjet e grimit me përbërje të papërshkueshme nga uji duke lën lëkurën e freskët dhe të pastër. Produkti është i përshtatshëm për sy dhe përdorues të kontakteve.

Cilësitë

Gjinia Femra
Prodhuesi Yves Saint Laurent
Origjina Itali
GTIN 8024417967987
Kodi i produktit kYS065

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen