Thumbnail image
Set i kaçavidave Kinzo
9.57 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky set kaçavidash është shumë i përshtatshëm dhe ka 34 koka të madhësive dhe formave të ndryshme, që mund t'i përdorni sipas nevojës.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 270 x 40 x 165 mm
Pesha Rreth 0.540 KG
GTIN 8711252542003
Kodi i produktit 8711252542003

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen