Thumbnail image
Set i manikyrit DuKaS Solingen PL19502
32.01 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Seti i manikyrit DuKaS Solingen do iu ndihmoj të përkujdesuni profesionalisht dhe përsosshmërisht për thonjët tuaj. Në set vijnë gërshërët e thonjëve dhe lëkurës, gurë Swarovski, piskatore diagonale, sfurk për lëkurë dhe çanta e bukur në të cilën mund të mbahen të gjitha mjetet.

Cilësitë

Prodhuesi DuKaS
Origjina Gjermani
Gjinia Femra
Lloji i produktit Set për manikyr
GTIN 4011215999894
Kodi i produktit kDU021

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen