Thumbnail image
Set kaçavidash CR-V, 8 copë
7.85 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky set kaçavidash ka kualitet të lartë dhe të qëndrueshëm. Përbëhet nga 8 copë me dy lloje (+,-) dhe ka dorëz plastike me mbështjellës gome. Seti ka ngjyrë të kaltër dhe të verdhë.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 310 x 35 x 160 mm
Pesha 0.458 KG
GTIN 8711252935300
Kodi i produktit 8711252935300

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen