Thumbnail image
Set kaçavide Kinzo, 15 copë
7.35 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky set përmban një kaçavidë me 15 lloje të ndryshme të kokave impusive që mund të vendosen dhe largohen në bazë të nevojës.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 40 x 112 x 300 mm
Pesha Rreth 0.315 KG
GTIN 8711252542034
Kodi i produktit 8711252542034

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen