Thumbnail image
Set krehërish për qen
6.38 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Set i brushave për krehje dhe relaks, nga materiali plastik me bisht druru ose plastike. Seti ka 3 krehër të ndryshëm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Pet Treatment
Madhësia 240 x 70 x 250 mm
Pesha 0.445 KG
GTIN 8711252820095
Kodi i produktit 8711252820095

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen