Thumbnail image
Set dhurate për mbrojtje nga dielli La Roche Posay Anthelios
31.35 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Seti përfshin një qumësht mbrojtës kundër diellit dhe një sensor për mbrotje UV. Qumështi me mbrojtje efektive kundër rrezatimit UVA dhe UVB, hidraton, nuk lë gjurmë të bardha si dhe parandalon formimin e spoteve të pigmentit në shtatzëni. Sensori mbrojtës UV, mbron lëkurën nga rrezet dhe është sensori i parë i lëkurës me teknologji inovative që mund të lidhet me aplikacionin në smartfonin tuaj pas skanimit.

Cilësitë

Prodhuesi La Roche Posay
Origjina Republika Çeke
Gjinia Unisex
Lloji i lëkurës Normal
Lloji i produktit Qumësht
GTIN 8592807135525
Kodi i produktit kLR329

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen