Thumbnail image
Set për kujdesin e dhëmbëve Swissdent Silver
22.70 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Pastë për zbardhjen e dhëmbëve është projektuar për dhëmbët e ndjeshme. Ka aromë mentoli që nuk irriton mukozën e gojës.Përmban enzimat natyrale, peroksid kalciumi, fluoride, koenzim Q10 dhe vitaminë E. Pasta mbron nga prishja e dhëmbëve, nxit rinovimin e qelizave dhe ringjall mishrat. Sprej për gojë për frymëmarrje të freskët lë gojën e freskët dhe menjëherë heq aromën e gojës, parandalon formimin e baktereve, neutralizon erën e pakëndshme, parandalon formimin e pllakave dentare.vBrushë me fibra të butë arrin edhe në zonat më të ngushta të dhëmbëve. Fibra të veçanta ofrojnë një efekt pastrimi efikas.

Cilësitë

Prodhuesi Swissdent
Origjina Zvicër
Gjinia Unisex
GTIN 7640126192031
Kodi i produktit kSD021

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen