Thumbnail image
Set për lëkurë Gel dushi 200 ml , Locion për trup 200 ml, Deodorant 100 ml Weleda Citrus
33.37 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Krem për dush butësisht pastron lëkurën tuaj. Mban vaj susami që heq yndyrën, ruan lagështin e saj natyrale dhe mbron atë nga tharja. Locion trupi hidratues Citrus ngjall dhe hidraton lëkurën. Ai përmban vajra natyrale të pastër nga farat dhe frutat e mbledhura nga dielli, plot energji dhe substanca aktive, si dhe një numër i madh i acideve yndyrore , të cilat lëkura i absorbon shumë mirë dhe mbështet aftësitë e saj rigjeneruese. I përshtatshëm për lëkurë normale. Përmban aloe vera në cilësinë organike, kokosit dhe vajin e susamit ,aromë limoni . Citrus deodorant ju rrethon me një shkëlqim freskues lëngut të limonit. Efektet e saj freskuese dhe absorbuese do t'ju mbrojnë nga djersitja gjatë gjithë ditës. Përmban vajrat esenciale agrumesh, alkool, ujë ,agrume. Nuk përmban alumin dhe s’lë njolla.

Cilësitë

Prodhuesi Weleda
Origjina Spanjë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
Lloji i produktit Set dhuratë
GTIN 8482172202
Kodi i produktit kWD185

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen