Thumbnail image
Set për manikyr DuKaS Family Solingen PL25202
63.02 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Set luksoz për manikyr i vendosur në lëkurë sintetike ngjyrë bezh në formë të portofolit. E garantuar për cilësinë e jashtëzakonshme të produktit që prodhohet në Solingen të Gjermanisë. Eshte i famshëm për prodhimin e produkteve të celikut të lartë dhe mjeteve të manikyrit dhe pedikyrit.

Cilësitë

Prodhuesi DuKaS
Origjina Spanjë
Gjinia Femra
Lloji i produktit Set për manikyr
GTIN 8482117727
Kodi i produktit kDU033

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen