Thumbnail image
Set vidash Kinzo, 33 copë
9.57 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky set përmban 33 vida dhe imbusë të ndryshëm dhe një kaçavidë me mekanizëm.  Gjithashtu, kaçacida ka dorëz nga plastika, të rrethuar nga goma me ngjyrë të kaltër dhe të verdhë.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 270 x 40 x 165 mm
Pesha Rreth 0.486 KG
GTIN 8711252542027
Kodi i produktit 8711252542027

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen