Thumbnail image
Sfungjer për foshnje Suavipiel
11.34 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Fëmija juaj e percepton botën përmes lëkurës dhe duhet të ndjehet i sigurt. Kjo është arsyeja pse sfungjeri i foshnjës është dizajnuar për lëkurën e ndjeshme të fëmijës suaj.Aplikoni disa pika xhel dush në sipërfaqen e sfungjerit dhe krijoni një shkumë të pasur.

Cilësitë

Prodhuesi Suavipiel
Origjina Spanjë
Grupmosha Fëmijë
Lloji i lëkurës Ndjeshme
Lloji i produktit Pajisje ndihmëse
GTIN 8410262100516
Kodi i produktit kSUA8871

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen