Thumbnail image
Shampo forcues për të gjitha llojet e flokëve Strength Paul Mitchell 300 ml
11.10 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Shampo forcues i cili depërton thellë në flokë dhe e ndërton strukturën brenda saj. Substancat e kujdesshme bimore shtojnë butësinë dhe shkëlqejnë.Përmban proteina bimore,hither dhe pantenol.Aplikojeni në flokë të lagur, shkumojeni dhe thaje tërësisht.

Cilësitë

Prodhuesi Paul Mitchell
Gjinia Femra
Lloji i flokëve Moshuar
Lloji i produktit Shampo
GTIN 9531112930
Kodi i produktit kPM038

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen