Thumbnail image
Shampo me keratin dhe vaj argan për të gjitha llojet e flokëve Brazil Keratin 300 ml
10.49 € 13.27 € (-21%)
Përshkrimi

Shampo me keratin dhe vaj argan qe rigjeneron strukturën e fibrave të flokëve dhe u jep atyre një shkëlqim.Shampo është bërë në formulimin BIO,nuk përmban silikone, produkte nafte, etoksilate ose parabene.Aplikojeni shampon në flokë të lagur të holluar me ujë në një raport 1: 3 (3 pjesë ujë). Pastaj përdorni një kondicioner ose maskë.

Cilësitë

Prodhuesi Brazil Keratin
Origjina Republika Çeke
Gjinia Femra
Lloji i flokëve Moshuar
Lloji i produktit Shampo
GTIN 8595615710571
Kodi i produktit kBK1057

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen