Thumbnail image
Shampo për flokë Paul Mitchell Ultimate Color 250 ml
21.35 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Shampo me ekstrakte ushqyese bimore për riparim të nflokëve të ngjyrosur, mbyll majet e dëmtuara dhe riparon flokët nga brenda. Produkti mbron dhe rigjeneron ngjyrën e dëmtuar të flokëve, gjithashtu shton dhkëlqimin dhe hidratimin.

Cilësitë

Prodhuesi Paul Mitchell
Gjinia Femra
Lloji i flokëve Të thatë
Lloji i produktit Shampo
GTIN 9531123868
Kodi i produktit kPM025

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen