Thumbnail image
Shampo për flokë të thatë Advanced Hair Series Dove 250 ml
5.49 € 8.18 € (-33%) Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Shampo e Dove-it për kujdesin e pastër, i cili zbut flokët e thatë, që shtonë deri në 5 herë më shumë strukturën e butë dhe shkëlqyese si mëndafsh. BAbsorbohet shpejtë, nuk lë ndjenjën e flokëve të yndyrshëm. Pas perdorimit flokët do të jenë të gjallë dhe të butë.

Cilësitë

Prodhuesi Dove
Origjina Holandë
Gjinia Femra
Lloji i flokëve Të thatë
Lloji i produktit Shampo
GTIN 8712561493031
Kodi i produktit kDV0079

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen