Thumbnail image
Shampo për forcim të flokëve Loreal Professionel 300 ml
11.39 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky shampo i pasur me vitamin B6 dhe biotin siguron flokëve elasticitet dhe parandalon thyerjen e mëtejshme të tyre. Ai pastron dhe ushqen flokët tuaj duke i lën ato të butë dhe të lehtë për tu krehur. Kujdesuni për flokët tuaj me këtë shampo nga Loreal Professionel.

Cilësitë

Prodhuesi Loreal Professionnel
Origjina Francë
Vëllimi [ml] 300
GTIN 3474636483938
Kodi i produktit kLOP471

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen