Thumbnail image
Shampo ushqyese American Crew 250 ml
9.75 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Shampo flokësh për meshkuj nga American Crew për kujdes të veçantë të flokëve dhe kafkës. Ky produkt përmban ekstrakte të kamomilës, largon papastërtinë, ushqen kafkën dhe I jep shkëlqim flokëve. Ky shampo është I përshtatshëm për përditshmëri.

Cilësitë

Prodhuesi American Crew
Gjinia Meshkuj
Lloji i flokëve Normal
Lloji i produktit Shampo
GTIN 669316092095
Kodi i produktit kAC001

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen