Thumbnail image
Shampon për flokë Garnier Natural Kids, 250 ml
4.05 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Sigurohuni që fëmija i juaj të jetë i pastër dhe të ketë aromë të këndshme të kajsisë me shamponin Garnier Natural Kids. Shamponi nuk i djeg sytë, pastron të gjitha papastërtitë në flokë dhe lëkurë të kokës si dhe është hipolaergjike ( e përshtatshme me të gjitha llojet e lëkurave).

Cilësitë

Prodhuesi Garnier
Origjina Francë
Grupmosha Fëmijë
Lloji i flokëve Ndjeshme
Lloji i produktit Shampo
GTIN 3600541114388
Kodi i produktit kGA110

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen